• فروش و بازرگانی (ارتباط مستقیم) : 09120394845 - 03195011864

راهکار خلاقانه برای رهایی از بخارات بنزین

راهکار خلاقانه برای رهایی از بخارات بنزین 769 560 فناوران نفت ابزار


راهکار خلاقانه برای رهایی از بخارات بنزین

در ویدیو اول (در مقاله قبلی) توضیح دادیم که چرا بخارات بنزین برای ما آشنا و دوست داشتنی و حس خوبی نسبت بهش داریم، اما این بخارات با بوی جذابی که دارند برای بدن و طبیعت ما ضرر دارند.

وقتی شما در حال بنزین زدن هستید یک پمپ وکیوم در حال مکش بخارات بنزین است و این بخارات را به مخزن سوخت هدایت می کند و در نهایت بخارات بنزین توسط دستگاه بازیافت بخارات (طرح کهاب) دوباره به بنزین تبدیل می شود.

طرح کهاب

در این ویدیو که در زیر آورده ایم، سعی خواهیم کرد که یکی از راهکارهای رهایی از بخارات بنزین را به شما معرفی نماییم. پس هم اکنون این ویدیو را مشاهده نمایید.


راهکار خلاقانه برای رهایی از بخارات بنزین

در مقاله قبلی (ویدئو قبلی) توضیح دادیم و بررسی نمودیم که بنزین با بوی جذابی که دارد سمی و برای بدن ما و طبیعت ضرر دارد. اما آیا تا کنون راه حل هایی برای جلوگیری از آلودگی هوا اندیشیده شده است؟

دستگاه بازیافت بخارات بنزین دقیقا به همین منظور ساخته شده است. همانطور که از اسمش پیداست بازیافت بخارات میلیون ها لیتر بنزینی که سالیانه وارد هوا می شود و ما آن را تنفس می کنیم را انجام می دهد.

وقتی شما در حال بنزین زدن هستید یک پمپ وکیوم در حال مکش بخارات بنزین و انتقال آن به مخزن سوخت می باشد و در نهایت بخارات بنزین توسط این دستگاه مجددا به بنزین تبدیل می شود. (همانند ویدئویی که در بالا مشاهده نمودید.)

در بسیاری از کشورها از این دستگاه استفاده می نمایند و به تازگی راه اندازی این دستگاه در کشور ما الزامی شده است و تمامی جایگاه های بنزین های سراسر کشور نیز باید مجهز به این دستگاه باشند.