• فروش و بازرگانی (ارتباط مستقیم) : 09120394845 - 03195011864


با ما بیشتر آشنا شوید

شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار بزرگترین تولید کننده انواع جایگاه های توزیع سوخت، خودروهای سوخت رسان، پمپ بنزین پیش ساخته(سریع النصب)، جایگاه سوخت سیار کانتینری، جایگاه کوچک شهری و مخازن ذخیره سازی در غرب آسیا، در سال ۱۳۸۷ با هدف تولید و تجهیز جایگاه های توزیع سوخت تشکیل و راه اندازی گردید. درابتدا در عرصه تولید فعالیـت خود را با کسب دانش فنی و راه اندازی خط تولید پیمـانه گر تلمبه های توزیع سوخت آغاز نمود و در ادامه برنامه کاری خود به تولید جایگاه های پیش ساخته و سریع النصب روی آورد.
شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار با توجه به نیاز بازار تصمیم به راه اندازی خط تولید جایگاه های پیش ساخته (سریع النصب) سوخت نموده و با هر چه مطرح تر شدن نام شرکت در صنعت توزیع و ارائه انواع جایگـاه های سوخت پیش ساخته (سریع النـصب)، تقاضای مشتریان پیشرو برای محصولات جدید و با کیفیت خود باعث این امر گردید که در طی چند سال علاوه بر بیشترین سهم فروش در بازار تلمبه و دیسپنسر، عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت سریع النصب در کشور را نیز برای فناوران نفت ابزار به ارمغان بیاورد.
لذا در برنامه مدون و براساس تحقیقات علمی تصمیم به طراحی، ساخت و عرضه جایگاه های سیار و پیش ساخته سریع النصب مختلف از جمله سریع النصب ساحلی، شهری و … را در سطح کشور گرفت که با ابداعات جدید و نوین خود در کشور در سطح اول قرار دارد.
در این مسیر با طرح شعار « باکمترین هزینه صاحب جایگاه سوخت شوید » درسال ۱۳۸۷ مراحل ساخت، مونتاژ و عرضه این محصولات را آغاز کرده و اکنون بعد از چندین سال تلاش مستمر پرسنل مجرب این کارخانه در پی هرچه سربلندتر کردن ایران عزیزمان هستیم.

0

مشتری

0

شهر

100

سال سابقه فعالیت

100

گواهی ثبت اختراع

مهندس سعید جمالی


سخن مدیرعامل

شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار با تکیه بر توان متخصصان داخلی و با به کارگیری به روزترین فن آوری های جهان چشم انداز خود را در رسیدن به مطلوب ترین و بزرگترین شرکت تولید کننده جایگاه های سوخت قرار داده و در راه رسیدن به این قله رفیع گام هایی بلند را برداشته است. تولید جایگاه های سوخت سیار، کانتینری، کوچک شهری و … گوشه کوچکی از تلاش ها و دستاوردهای کارکنان شرکت فناوران نفت ابزار است. ما برآنیم که در شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار سهمی هر چند کوچک در رشد و پیشرفت ایران همیشه سرافراز داشته باشیم و سرزمینمان را به سمت توسعه بیشتر سوق دهیم. بی گمان راه رسیدن به موفقیت دشوار خواهد بود؛ ولی ما کوشیده ایم کوتاه ترین راه بین شما و موفقیت باشیم. به امید همراهی شما در این راه…

سعید جمالی – مدیرعامل شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار


گواهی نامه‌ها و افتخارات

شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار در سال 1387 پس از تاییدیه ثبت شرکت از اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی از همان ابتدای کار، شروع به نوآوری و خلاقیت در زمینه تجهیز جایگاه های توزیع سوخت نمود و برای محصولات خود از اداره کل ثبت اسناد و املاک کشور گواهی نـامه ثبت اخـتراع دریافت کرده است. همچنین دارای استانداردهای ISO9001:2015 ، ISO14001:2015 و ISO45001:2018 به عنوان سیستم مدیریـت یکـپارچه (IMS) و قرارگیری در وندر لیست تامین کننده های مجاز و شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی مورد تایید شرکت ملی پخش و فرآورده های نفتی ایران از افتخارات دیگر این مجموعه است.

محصولاتی دارای تاییدیه و ثبت اختراع توسط شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار :

  • طراحی و ساخت جایگاه توزیع سوخت کوچک(سریع النصب)
  • طراحی و ساخت جایگاه سیار کانتینری(ثابت و چرخ دار)
  • خودرو سوخت رسان امدادی با سیستم توزیع و اندازه گیری سوخت
  • بالابر انواع شناور و قایق
  • پارکینگ پازلی
  • سیستم بازیافت بخارات بنزین کهاب
FNA-company-achievement1


اعضای تیم شرکت فناوران نفت ابزار

فناوران نفت ابزار

هادی آقا باباگلی

فناوران نفت ابزار

مهندس سید محمد هاشمی

بهنام رئیسی

حسین یاوری

پدرام قنواتی

مهندس حامد یاوری

مهندس هاشم فقیهی

مهندس احمد خلیلی

مهندس محمد عارف خردمند

مهندس رضا امینی