• فروش و بازرگانی (ارتباط مستقیم) : 45-09120394843 - 03195011864


با ما بیشتر آشنا شوید

شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار به عنوان یکی از شرکت های تولیدی و صنعتی دانش بنیان در سال ۱۳۸۷ با هدف تولید و تجهیز جایگاه های توزیع سوخت تشکیل و راه اندازی گردید. درابتدا در عرصه تولیدفعالیـت خود را با کسب دانش فنی و راه اندازی خط تولید پیمـانه گر تلمبه های توزیع سوخت آغاز نمود و در ادامه برنامه کاری خود به تولید جایگاه های پیش ساخته و سریع النصب روی آورد.
شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار با توجه به نیاز بازار تصمیم به راه اندازی خط تولید جایگاه های پیش ساخته (سریع النصب) سوخت نموده و با هر چه مطرح تر شدن نام شرکت در صنعت توزیع و ارائه انواعجایگـاه های سوخت پیش ساخته (سریع النـصب) ، تقاضای مشتریان پیشرو برای محصولات جدید و با کیفیت خود باعث این امر گردید که در طی چند سال علاوه بر بیشترین سهم فروش در بازار تلمبه و دسپنسر ،عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت سریع النصب در کشور را نیز برای فناوران نفت ابزار به ارمغان بیاورد .
لذا در برنامه مدون و براساس تحقیقات علمی تصمیم به طراحی ، ساخت و عرضه جایگاه های سیار و پیش ساخته سریع النصب مختلف از جمله سریع النصب ساحلی ، شهری  و … را در سطح کشور گرفت که با ابداعات جدید و نوین خود در کشور در سطح اول قرار دارد .
در این مسیر با طرح شعار « باکمترین هزینه صاحب جایگاه سوخت شوید » درسال ۱۳۸۷ مراحل ساخت ، مونتاژ و عرضه این محصولات را آغاز کرده و اکنون بعد از چندین سال تلاش مستمر پرسنل مجرب این کارخانه در پی هرچه سربلندتر کردن ایران عزیزمان هستیم.

0

مشتری

0

شهر

100

سال سابقه فعالیت

100

گواهی ثبت اختراع

مهندس سعید جمالی


سخن مدیرعامل

شرکت فناوران نفت ابزار با تکیه بر توان متخصصان داخلی و با به کارگیری به روز ترین فن آوری های جهان چشم انداز خود را در رسیدن به مطلوب ترین  و بزرگترین شرکت تولید کننده جایگاه های سوخت  قرارد داده و در راه رسیدن به این قله رفیع گام های بس بلندی را برداشته است. تولید جایگاهای سوخت سیار ، کانتینری ، کوچک شهری و … گوشه کوچکی از تلاش ها و دستاورد های کارکنان شرکت فناوران نفت ابزار است. ما برآنیم که در شرکت فناوران نفت ابزار سهمی هر چند کوچک در رشد و پیشرفت ایران همیشه سرافراز داشته باشیم و سرزمینمان را به سمت توسعه بیشتر سوق دهیم. بی گمان راه رسیدن به موفقیت دشوار خواهد بود؛ ولی ما کوشیده ایم کوتاه ترین راه بین شما و موفقیت باشیم. به امید همراهی شما در این راه…

سعید جمالی – مدیرعامل شرکت فناوران نفت ابزار


گواهی نامه‌ها و افتخارات

شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار در سال 1387 پس از تاییدیه ثبت شرکت از اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی از همان ابتدای کار، شروع به نوآوری و خلاقیت در زمینه تجهیز جایگاه های توزیع سوخت نمود و برای محصولات خود از اداره کل ثبت اسناد و املاک کشور گواهی نـامه ثبت اخـتراع دریافت کرده است، همچنین دارای استانداردهای ISO9001:2015 ، ISO14001:2015 و ISO45001:2018 به عنوان سیستم مدیریـت یکـپارچه (IMS) و قرارگیری در وندر لیست تامین کننده های مجاز و شرکت های نفت،گاز و پتروشیمی مورد تایید شرکت ملی پخش و فرآورده های نفتی ایران از افتخارات دیگر این مجموعه است .

محصولاتی که دارای تاییدیه و ثبت اختراع می باشند بشرح زیر :

  • طراحی و ساخت جایگاه توزیع سوخت کوچک( سریع النصب)
  • طراحی و ساخت جایگاه سیار کانتینری(ثابت و چرخ دار)
  • خوودرو سوخت رسان امدادی با سیستم توزیع و اندازه گیری سوخت
  • بالابر انواع شناور و قایق
  • پارکینگ پازلی
  • سیستم بازیافت بخارات بنزین کهاب
FNA-company-achievement1


درباره ما چه می‌گویند


اعضای تیم شرکت فناوران نفت ابزار

هادی آقا باباگلی

نیما فاضلی

امیر زیدی

حسین یاوری

محمد حسین عباسی

حامد یاوری

هاشم فقیهی

احمد خلیلی

fna-company-main-logo-color

اصفهان – کیلومتر 22 جاده نایین – روبروی
شهرک صنعتی سجزی – فاز توسعه
شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار

شماره تماس:  45-09130394843

شماره تماس: 4 – 03195011861