جایگاه سوخت

جایگاه سوخت

جایگاه سوخت 769 560 فناوران نفت ابزار
جایگاه سوخت

شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار با توجه به نیاز بازار تصمیم به راه اندازی خط تولید جایگاه های سوخت پیش ساخته ،سریع النصب ،ساحلی ، تک سکو، کوچک شهری، سنتی و … نموده است .

با هر چه مطرح تر شدن نام شرکت در صنعت توزیع و ارائه انواع جایگـاه های سوخت تقاضای مشتریان پیشرو برای محصولات جدید و با کیفیت خود باعث این امر گردید که در طی چند سال علاوه بر بیشترین سهم فروش در بازار تلمبه و دسپنسر را کسب و عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات جایگاه های سوخت سریع النصب در کشور را نیز برای فناوران نفت ابزار به ارمغان بیاورد .

لذا در برنامه مدون و براساس تحقیقات علمی تصمیم به طراحی ، ساخت و عرضه جایگاه های سیار و پیش ساخته سریع النصب مختلف از جمله سریع النصب ساحلی ، شهری ، توزیع سوخت قطار و … را در سطح کشور گرفت که با ابداعات جدید و نوین خود در کشور در سطح اول قرار دارد .
امروزه شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار با رویکردی مبتنی بر خلاقیت و با در نظر گرفتن نیاز روز صنعت کشور قادر به ساخت محصولات نوآورانه و ابداعات تحسین برانگیزی از قبیل :
جایگاه های سریع النصب،جایگاه های سوخت سیار، جایگاه سیار چرخ دار، جایگاه های پیش ساخته ساحلی ،جایگاه های تک سکو ، سوخت رسان امدادی و بالابرقایق است که طراحی ، ثبت ایده ، ساخت و نصب همه این محصـولات در انحصار شرکت مهندسـی فناوران نفت ابـزارمی باشد .

شش − 6 =

fna-company-main-logo-color

اصفهان، کیلومتر 22 جاده نایین، روبروی
شهرک صنعتی سجزی، فاز توسعه
شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار

آدرس ایمیل: info@fna-company.com
شماره تماس: 4 – 03195011861
شماره تماس:  09134461649