جایگاه توزیع سوخت سیار کانتینری را بیشتر بشناسیم

جایگاه توزیع سوخت سیار کانتینری را بیشتر بشناسیم

جایگاه توزیع سوخت سیار کانتینری را بیشتر بشناسیم 769 560 فناوران نفت ابزار

جایگاه توزیع سوخت سیار کانتینری را بیشتر بشناسیم :

یکی از پر طرفدار ترین محصولات شرکت فناوران نفت ابزار جایگاه های توزیع سوخت سیار کانتینری است، این جایگاه ها بدلیل اشغال فضای کمتر زمین نسبت به جایگاه های سنتی و سریع النصب همچنین مقرون به صرفه بودن در زمان و ساخت مورد استقبال می باشد .

جایگاه های توزیع سوخت سیار کانتینری دارای مخازن دو جداره می باشند و بحداقل زیرسازی بنا به ابعاد کانتینر 20 سانتیمتر بتن ریزی نیاز می باشد ،این جایگاه های سوخت در کوتاه ترین زمان ممکن قابل احداث بوده و از هزینه احداث این مدل جایگاه های سوخت یک سوم جایگاه های توزیع سوخت سنتی با همان کاربری می باشد .

روش دریافت مجوز بهره برداری :

جایگاه های توزیع سوخت سیار کانتینری با وجود درخواست های زیاد مشتریان جهت خرید ولی متاسفانه فقط قابل ارائه به ارگان های دولتی و خصوصی ، شرکت ها و سازمان ها می باشد و به افراد حقیقی صرفا از طریق مشارکت در سرمایه گذاری با ارگان های دولتی و خصوصی ، شرکت ها و سازمان ها مجوز بهره برداری داده می شود .

دلیل سخت گیری این اقدام از طرف شرکت محترم نفت جلوگیری از قاچاق توزیع سوخت بوده است زیرا این سبک جایگاه های توزیع سوخت بخاطر قابلیت جابجایی امکان استفاده در هرمکانی را دارا می باشند خاطرنشان میکنیم که این جایگاه های توزیع سوخت در صورتی که مخزن جایگاه عاری از سوخت باشد امکان جا به جایی جایگاه وجود دارد .

کاربرد جایگاه های توزیع سوخت سیار :

بخاطر همین ویژگی است که این جایگاه های توزیع سوخت در زمان شرایط بحرانی مثل : سیل ، زلزله و … کاربرد دارند و بویژه در مراسم اربعین حسینی سازمان عتبات عالیات با مشارکت شرکت محترم نفت جهت سوخت رسانی به وسایل نقلیه زائران محترم از جایگاه های توزیع سوخت سیار کانتینری استفاده می کنند و امسال هم به لطف خدا این شرکت با ارسال چندین دستگاه جایگاه توزیع سوخت سیار کانتینری در مرز های مهران و چذابه توانست قدمی در این مسیر بردارد .

همچنین مدیریت مصرف سوخت خودروهای یک مجموعه یا ارگان راحت تر است و خودرو های حمل یا پخش بار مسافتی را برای سوخت گیری طی نمی کنند و باعث صرفه جویی در زمان می شود ،با قابلیت کارت هوشمند در جایگاه ها ی سوخت سیار کانتینری می توان میزان مصرف سوخت را برای هر خودرو تعریف کرد و در پایان گزارشی دقیق از سوخت گیری روزانه و ماهانه از هر خودرو گرفت که چه ظرفیتی از سوخت را در شبانه روز به خودش اختصاص داده است .

حداکثر ابعاد موردنظر برای احداث یک جایگاه توزیع سوخت سیار کانتینری تقریبا 180 مترمربع می باشد که بدلیل استقبال زیاد این جایگاه سال 98 پس از بررسی نیاز مشتریان در طرحی جدید و با کیفیتی مطلوب تر باز طراحی و ساخته شد ، لازم بذکر است تا کنون این محصول در بسیاری از شرکت های بزرگ در حال خدمت رسانی و توزیع سوخت می باشد که توصیه می شود از اینجا لیست شرکت هایی که برای برطرف کردن این نیاز شرکت فناوران نفت ابزار را انتخاب کرده اند را مطالعه نمایید .

چهار + ده =

fna-company-main-logo-color

اصفهان، کیلومتر 22 جاده نایین، روبروی
شهرک صنعتی سجزی، فاز توسعه
شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار

آدرس ایمیل: info@fna-company.com
شماره تماس: 4 – 03195011861
شماره تماس:  09134461649