• فروش و بازرگانی (ارتباط مستقیم) : 09120394845 - 03195011864

از ورق های فولادی مصرفی شرکت فناوران نفت ابزار چه می دانید؟

از ورق های فولادی مصرفی شرکت فناوران نفت ابزار چه می دانید؟ 769 560 فناوران نفت ابزار

ورق های فولادی شرکت فناوران نفت ابزار که جهت ساخت مخازن، بدنه کانتینر و دیسپنسرها استفاده می شوند به دو صورت شیت های برش خورده و رول فرم (کلاف) از شرکت فولاد مبارکه اصفهان تامین می شود.

ورق های فولادی مصرفی فناوران نفت ابزار

ورق های فولادی از نظر روش تولید به دو دسته تقسیم می شوند:

  • ورق های تولید شده به روش نورد سرد: که محصول نهایی آن ورق روغنی و گالوانیزه است.
  • ورق های تولید شده به روش نورد گرم: که محصول نهایی آن ورق سیاه است.
ورق های فولادی مصرفی فناوران نفت ابزار


شرکت فناوران نفت ابزار از هر دو دسته برای مصارف خاص استفاده می کند:

ورق های فولادی روغنی با کد استاندارد ST-13 و ST-14 با ضخامت کمتر 3 میلیمتر آهنی اطلاق می شود که جهت مصارفی چون بدنه کانتینر و دیسپنسر استفاده می شود که بدلیل خاصیت کشندگی بسیار بالا قابلیت عملیات خم کاری و تغییر در ساختار سطح ورق را دارا می باشند.

ورق های فولادی مصرفی فناوران نفت ابزار
ورق های فولادی مصرفی فناوران نفت ابزار

در واحد ورق کاری و فلزکاری شرکت فناوران نفت ابزار با استفاده از تجهیزات پیشرفته CNC و لیزر طرح ها و برش های منحصر به فردی بر روی ورق های فولادی ST-13 و ST-14 ایجاد می شود که بتواند محصولی با ظاهری مناسب و در عین حال با کیفیت در اختیار مشتریان قرار گیرد.

ورق های فولادی مصرفی فناوران نفت ابزار
ورق های فولادی مصرفی

ورق های فولادی سیاه یا کربن استیل که با کد استاندارد ST-37 با ضخامت بین 4 تا 30 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرند، از این سبک ورق ها که به صورت رول فرم (کلاف) می باشد جهت کاربری در ساخت مخازن دفنی که ابتدا توسط رول بازکن کلاف ورق باز می شود و سپس عملیات برش کاری و جوشکاری توسط دستگاه های پیشرفته ای چون: رول کن، عدسی زن، لبه کشی، CNC برش پلاسما و هواگاز و جوش زیر پودری انجام می پذیرد تا مخازن سوختی با کیفیت هم از نظر متریال مصرفی و مراحل ساخت در اختیار مشتریان قرار بگیرد.