از ورق های فولادی مصرفی شرکت فناوران نفت ابزار چه می دانید ؟

از ورق های فولادی مصرفی شرکت فناوران نفت ابزار چه می دانید ؟

از ورق های فولادی مصرفی شرکت فناوران نفت ابزار چه می دانید ؟ 769 560 فناوران نفت ابزار

ورق های فولادی شرکت فناوران نفت ابزارکه جهت ساخت مخازن ، بدنه کانتینر و دیسپنسرها استفاده می شوند به دو صورت شیت های برش خورده و رول فرم ( کلاف ) از شرکت فولاد مبارکه اصفهان تامین می شود .

ورق های فولادی از نظر روش تولید به دو دسته تقسیم می شوند :

  • ورق های تولید شده به روش نورد سرد : که محصول نهایی آن ورق روغنی و گالوانیزه است .
  • ورق های تولید شده به روش نورد گرم : که محصول نهایی آن ورق سیاه است .
شرکت فناوران نفت ابزار از هر دو دسته برای مصارف خاص استفاده می کند :

ورق های فولادی روغنی با کد استاندارد ST-13 و ST-14 با ضخامت کمتر 3 میلیمتر آهنی اطلاق می شود که جهت مصارفی چون بدنه کانتینر و دیسپنسر استفاده می شود که بدلیل خاصیت کشندگی بسیار بالا قابلیت عملیات خم کاری و تغییر در ساختار سطح ورق را دارا می باشند .

در واحد ورق کاری و فلزکاری شرکت فناوران نفت ابزار با استفاده از تجهیزات پیشرفته CNC و لیزر طرح ها و برش های منحصر به فردی بر روی ورق های فولادی ST-13 و ST-14 ایجاد می شود که بتواند محصولی با ظاهری مناسب و در عین حال با کیفیت در اختیار مشتریان قرار گیرد .

ورق های فولادی سیاه یا کربن استیل که با کد استاندارد ST-37 با ضخامت بین 4 تا 30 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرند، از این سبک ورق ها که به صورت رول فرم ( کلاف ) می باشد جهت کاربری در ساخت مخازن دفنی که ابتدا توسط رول بازکن کلاف ورق باز می شود و سپس عملیات برش کاری و جوشکاری توسط دستگاه های پیشرفته ای چون : رول کن، عدسی زن، لبه کشی، CNC برش پلاسما و هواگاز و جوش زیر پودری انجام می پذیرد تا مخازن سوختی با کیفیت هم از نظر متریال مصرفی ومراحل ساخت در اختیار مشتریان قرار بگیرد .

14 + 2 =

fna-company-main-logo-color

اصفهان، کیلومتر 22 جاده نایین، روبروی
شهرک صنعتی سجزی، فاز توسعه
شرکت مهندسی فناوران نفت ابزار

آدرس ایمیل: info@fna-company.com
شماره تماس: 4 – 03195011861
شماره تماس:  09134461649